Zásuvky všech zemí, spojte se | Home | Kuchařská seance po kolejním způsobu

21. 9. 2006

Mám spolubydliče

Můj dosavadní život na pokoji probíhal víceméně poklidným tempem, jsa jediným obyvatelem sdílené místnosti. Dnešek však znamenal zlom – přijel mi totiž spolubydlící, který byl zatím obestřen závojem neznáma a tajemna. Vy co jste tipovali Španěla, jste mířili správně – jméno si ještě nepamatuju (pro nedočkavé – iniciály jsou GF), to zachvíli pochytim, ale jinak je to student biologie z Barcelony, taktéž na výměně na půl roku, jako já.

Ještě s jednou tajemnou osobou jsem se dneska setkal – a sice s Miss Joke Hendriks, což je koordinátorka výměnných pobytů na Faculty of Science. Proč tajemná – tato dáma totiž odpovídá na maily s přibližně dvoutýdenním odstupem, navíc má úřední hodiny jednou týdně asi 15 minut od školy, což není sice tak daleko, ale taky to není běžný cíl mých cest. Nikdo mě známý jí doposavad neviděl, až mě se to dnes poštěstilo. Potřeboval jsem totiž zařídit účet do počítačové laboratoře na Faculty of Science, kterýžto je třeba pro plnohodnotnou účast na cvičeních. Ano, po třech týdnech školy se mi konečně dostalo této výsady… Naštěstí se mi podařilo tuto starší dámu, jako vystřiženou z povídek Emily Bronteové, zastihnout, a účet získat.

Ale zpátky k mému spolubydličovi. Co bych vám tak o něm – tedy, je to výměnný student, ale nemá žádné předměty, jenom tady bude jeden semestr pracovat na nějakém projektu, téma neznámo. Takže by měl být každý den od 8 do 2 v laboratoři, a jinak má volno. Pohoda. Rád hraje basketbal, hrával na basovou kytaru, celkově myslím že budeme vycházet dobře. Doufám.

No musim do školy, mějte se.

8 komentářů to “Mám spolubydliče”

 1. bockelman řekl(a):

  Tak to je hezke. a tipoval vubec nekdo spanela? 😉
  A ta zenska – ma dobry jmeno – chtel bych mit v prijmeni obsazeno “joke” 😀

 2. Adam řekl(a):

  tak az o nem budes vedet neco vic, tak se podel – jsme zvedavi, teda aspon ja

  Spanela ja netipoval, ja vlastne netipoval nikoho, ja jen Ludovi pral Svedku;-)

  Jinak, koukal si Ludo na vysledky finalovych kol dalsich kraju? (=souperi na kvalifikaci)

 3. Lahvac řekl(a):

  jj fakt dobrej ftipek jak by rekl muj spoluzak Peapa:-D ale maslim ze to je krestni jmeno… no kazdopadne si s nama dneska dost zahravaj co Bockelmanku? rozcviceni/rozcvicení :-/ a podobne… jinak specielne pro Ludi dnes se uskutecnil zavod dvou nasich sprinterskych opor( rozumej Cvetler Bock) na 0 metru a cveta naskokem sve vlastini delky plus jeste Bockelmanova bricha zvitezi tak mu nak pogratuluj prilezitostne:-)

 4. Lahvac řekl(a):

  na 20 metru to bylo jenom pro doplneni;-)

 5. Lahvac řekl(a):

  sakra tak koukam ze tam je tech preklepu vic:-/ proklata Formanka:-)

 6. Luigi řekl(a):

  Hezky pěkně, pane Lahváč… 🙂 Jinak myslim že už vim jméno – Gonzalo Ferreuera.

  2Adam: Koukal jsem na to, myslim že musíme postoupit. Já vás ale na 95% podpořím jenom z Holandska, jelikož letenky už jsou moc drahý (200€ a víc). Podle výsledků bych měl sice vyhrát 5km a na 1500m bych taky měl obsadit přední místa, ale zase papírovej náskok před třetím je víc než luxusní. Tak bojujte, jo a držim palce v sobotu na juniorech.

 7. cveta řekl(a):

  jen pro uplnost – náskok jsem získal fantastickym startem.

 8. Luigi řekl(a):

  Byl to start na sklenku plzenského? Jinak gratuluju, je dobře že někdo vnesl trochu čerstvého vánku do již zaběhaného sprinterského žebříčku.

Přidat komentář